سامانه پیامک اس ام اس پیام کوتاه اس ام دو ونسی

  • بیش از 18 هزار کاربر از سامانه پیامک ونسی استفاده می کنند ؟
  • ونسی نرم افزار مدیریت پیامک تحت وب ارائه میدهد ؟
  • شبکه ما، یکی از 3 شرکت برتر ارائه دهنده خدمات پیامک است ؟
  • نرم افزار پیامک ما در سرور اختصاصی شرکت مدیریت می شود؟
  • ونسی ، از وب سرور لایت اسپید برای ارسال پیامک استفاده میکند ؟

سوالات متداول

سامانه خدمات ارزش افزوده پیام کوتاه چیست؟

نرم افزاری است که توسط گروه ونسی در محیط وب (اینترنت) طراحی گردیده است و به شما این اجازه را میدهد که بدون نصب آن بر روی سیستم، از طریق آدرس سایت ما، پیامک های خود را ارسال، دریافت و مدیریت کنید.

 

سامانه پیام کوتاه ونسی چگونه کار می کند؟

این سامانه بصورت حرفه ای از طریق خطوط مجازی به مرکز پیام کوتاه اپراتورهای تلفن همراه (همراه اول، ایرانسل، تالیا، رایتل، شبکه های همراه کشورهای خارجی و …) متصل می شود و پیام کوتاه های تکی و انبوه شما را با سرعت بسیار بالایی ارسال می نماید.

آیا برای استفاده از امکانات این سامانه به سخت افزار خاصی نیاز است؟

خیر، برای استفاده از سامانه هیچگونه سخت افزار و قطعه کامپیوتری نیاز ندارید!
شما با اتصال به اینترنت و وارد شدن به سایت ونسی می توانید نسبت به مدیریت پنل خود اقدام کنید.

چگونه می توان از خدمات سامانه پیام کوتاه شما استفاده کرد؟

پس از ثبت نام آنلاین در سامانه ، شما میتوانید علاوه بر استفاده یکساله ی رایگان از سرویس پشتیبانی قوی ما، با استفاده از نام کاربری و رمز عبوری که در اختیار شما قرار می گیرد، از طریق سایت SMS.VANSi.iR وارد پنل پیامک خود شوید و با مدیریت پیامک های خود، آغاز یک تغییر را حس کنید.

پیامک های من از چه شماره ای ارسال می شود؟

بنا به اقتضای شرایط، ما به هر پنل کاربری یک شماره اختصاصی ۱۴ رقمی و یا یک شماره ۸ رقمی عمومی و در شرایط خاص، با درخواست شما، شماره های دیگری با تعداد ارقام دلخواه و در رنج مورد نظر اختصاص می دهیم.

برتری های سامانه پیامک، نسبت به تلفن همراه و مودم GSM چیست؟

سرورهای سامانه پیامک ونسی هرگز خاموش نمی شود و از کار نمی افتد، اما برای استفاده از مودم GSM یک سیم کارت فعال، یک رایانه ی همیشه روشن جهت دریافت پیامکها و نرم افزار در حال اجرا نیاز است.

متوسط سرعت ارسال پیامک در سامانه پیام کوتاه ونسی ۱۰۰۰ پیام در ثانیه است اما در ارسال با مودم GSM در بهترین حالت فقط ۶ پیامک در دقیقه ارسال می شود. در یک مقایسه ساده کاربران سامانه پیامک ونسی می توانند حداقل پنجاه برابرپیامک در ساعت ارسال کنند در حالیکه حداکثر تعداد ارسال ممکن با مودم GSM فقط ۳۰۰ پیامک در ساعت است.

در سامانه پیامک ونسی ابزارهای مختلفی برای مدیریت ارسال و دریافت پیام کوتاه در اختیار کاربر قرار می گیرد اما مودم GSM نهایتاً توان ارسال محدود دارد و دریافت های انبوه توسط آن امکانپذیر نیست. به عنوان مثال از قابلیت های ضروری برای ارسال پیام کوتاه ابزار ارسال پیامک در زمان خاص است. در سامانه پیام کوتاه ونسی می توان تاریخ، ساعت و دقیقه ارسال پیامک را تعیین کرد، تا سامانه در زمان مقرر پیام ها را تحویل مخاطب شما نماید اما با استفاده از مودم GSM انجام چنین کاری علاوه بر صرف وقت فراوان به سختی امکانپذیر است.

سامانه پیامک ونسی از هر نقطه جهان در دسترس است و ارسال پیامک از طریق آن حتی به کامپیوتر نیاز ندارد. شما می توانید، از طریق گوشی خود، با برنامه های فوق العاده ای که ایجاد کرده ایم، بدون ورود به سامانه ارسال داشته باشید ! اما در مقابل مودم GSM و نرم افزار آن باید روی یک کامپیوتر خاص نصب شود از این جهت استفاده از مودم GSM کاربر خود را فقط به یک کامپیوتر خاص محدود می کند. روشن است که با قطع برق یا بروز مشکل در سیستم کار مودم مختل می شود.

در سامانه پیامک ونسی پیام ها با شماره های مجازی ارسال می شوند در حالی که در ارسال با مودم GSM پیامها از طریق سیم کارت ارسال می شوند و در گوشی مخاطب یک شماره تلفن همراه به عنوان فرستنده دیده می شود.

تعداد کل ارسال در سامانه پیامک ونسی هیچ محدودیتی ندارد! اما در ارسال پیام کوتاه با مودم GSM محدودیت های اعمال شده روی سیم کارت ها که توسط اپراتورهای تلفن همراه اعمال شده حداکثر تعداد مجاز را به ۲۵۰۰ پیام کوتاه در ۲۴ساعت محدود می کند و پس از ارسال تعداد مذکور سیم کارت تا روز بعدی قفل خواهد شد. این محدودیت به دلیل مدیریت ترافیک شبکه های تلفن همراه اعمال شده است؛ در حالی که در ارسال از بستر اینترنت ترافیکی به شبکه های دولتی و خصوصی تلفن همراه تحمیل نمی شود. اساساً ارائه خدمات ارسال پیام کوتاه از طریق اینترنت با هدف ارسال انبوه با سرعت بی نظیر بدون ایجاد ترافیک روی شبکه های همراه صورت می گیرد.

آیا تعرفه ارسال پیامک از سامانه با تلفن همراه یا مودم GSM تفاوت دارد؟

بله. هزینه ارسال پیامک انبوه در سامانه پیامک ونسی از ارسال تکی در تلفن همراه و استفاده از GSM ارزانتر و به صرفه تر است.

آیا می توان به صورت ناشناس پیام کوتاه ارسال کرد؟

خیر، علاوه بر اینکه ارسال پیام کوتاه به صورت ناشناس از لحاظ قانونی جرم محسوب می شود؛ این امکان  در هیچ سامانه ای وجود ندارد.

آیا امکان نمایش نام تجاری بجای شماره وجود دارد؟

خیر، متاسفانه به دلیل سوء استفاده های انجام شده، با دستور قوه قضاییه، این امکان جهت استفاده عموم مسدود است و فقط شرکت های دارای مجوز می توانند اقدام به اینگونه ارسال ها نمایند.

آیا امکان ارسال پیام کوتاه به صورت انبوه وجود دارد؟

بله، سامانه ونسی این امکان را برای کاربران ایجاد کرده؛ که، بدون هیچ محدودیت و با سرعت بالا، هر تعداد پیام کوتاه را ارسال کنند. ابزارهای ویژه ای در این رابطه وجود دارد، که به اقتضای نیاز می توانید از آنها بهره گیرید.

چگونه می توان از ارسال پیامک و رسیدن آن به دست مخاطب اطمینان حاصل کرد؟

سامانه ونسی تمام مراحلی که یک پیامک از نرم افزار تا گوشی مخاطب طی می کند، را بصورت دقیق به شما نمایش می دهد و شما هر لحظه می توانید از وضعیت پیامک ارسالی خود مطلع شوید. اینکه پیام کوتاه شما به مخاطب مورد نظر تحویل داده شده یا خیر، در سامانه خدمات ارزش افزوده ونسی تعبیه شده است !

آیا برای ایجاد گروه های مخاطبین و تعداد افراد مخاطب در سامانه محدودیت وجود دارد؟

خیر، هیچگونه محدودیتی وجود ندارد. مخاطبان شما با تعداد بی نهایت می توانند در سامانه ذخیره شوند و هنگام نیاز، جهت ارسال پیامک فراخوانی شوند.

اعتبار SMS مشتری تا چه مدت در حساب وی باقی می ماند؟

هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد . اما برای ارائه پشتیبانی مناسب، بهتر است کاربران سامانه حداقل هر ماه یکبار، ارسال پیامک داشته باشند.

آیا پنل پیام کوتاه دارای اعتبار زمانی می باشد؟

بله، پنل های ونسی به صورت یکساله ارائه می گردند و پس از اتمام دوره در صورت خوش حسابی مشتری تنها با ۳۰ درصد از هزینه کل پنل، مجدداً تمدید می گردند !

آیا با این نرم افزار می توان به شماره های سایر اپراتورها پیام کوتاه فرستاد؟

بله،  به وسیله این نرم افزار می توان به تمام شماره های همراه اول، ایرانسل، تالیا، رایتل و شبکه های خارج کشور ( دائمی و اعتباری ) و تمامی اپراتور ها پیام کوتاه ارسال کرد .

آیا بوسیله این نرم افزار می توان به شماره های خارج از کشور پیام کوتاه فرستاد؟

بله، شما میتوانید به تمام شماره های خارج از کشور پیام کوتاه بفرستید، اما باید توجه کنید که هزینه ارسال به شماره های خارج از کشور ۸ برابر هزینه معمولی ارسال می باشد.

آیا دریافت پیامک هم هزینه دارد؟

خیر، برخلاف سایر ارائه دهنده های خدمات پیام کوتاه، این سرویس غلاوه بر سایر سرویسهای موجود در پنل بطور رایگان در اختیار تمام کاربرانی که خط اختصاصی دارند، قرار می گیرد و هزینه ای ندارد.

آیا احتمال مسدود شدن و قطع کلی پنل توسط شما وجود دارد؟

بله، گروه فناوری اطلاعات ونسی می تواند طبق قوانین خود عمل نماید و بطور مثال درصورتی که بعد از گذشت ۱ هفته از تحویل پنل کاربر هزینه کامل و یا بدهی خود را تسویه نکند یا از طریق پنل خود اقدام به ارسال اس ام اس نامتعارف با مضمون غیر مجاز نماید، بنا بر قانون سازمان ارتباطات رادیویی و سیار قرارداد سامانه منقضی و شماره آن به نفع شرکت مصادره خواهد شد.

قوانین سامانه را چه کسی تدوین کرده است ؟

قوانین کلی استفاده از سامانه را ارگان مربوطه دولتی ( سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، پلیس فتا و … ) مشخص کرده است و قوانین جزئی را شرکت فناوری اطلاعات ونسی  برمبنای سیاست های کاری خود مشخص کرده  است و سفارش و واریز وجه سامانه از سوی مشتری نشانه پذیرش آن قوانین از سوی آن خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید که ربات مخرب نیستید: * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.