سامانه پیامک اس ام اس پیام کوتاه اس ام دو ونسی

  • بیش از 18 هزار کاربر از سامانه پیامک ونسی استفاده می کنند ؟
  • ونسی نرم افزار مدیریت پیامک تحت وب ارائه میدهد ؟
  • شبکه ما، یکی از 3 شرکت برتر ارائه دهنده خدمات پیامک است ؟
  • نرم افزار پیامک ما در سرور اختصاصی شرکت مدیریت می شود؟
  • ونسی ، از وب سرور لایت اسپید برای ارسال پیامک استفاده میکند ؟

درباره سرویس پیام کوتاه ونسی (SM2.iR)

پورتال ونسی با شروع کار در سال ۱۳۸۷ با هدف جهت توسعه خدمات وب و همچنین توانایی ادارات و سازمانها، و حتی اشخاص حقیقی ، برای مدیریت بهتر ارتباط با مشتریان، راه اندازی سامانه ای پیشرفته در راستای خدمات پیام دهی سریع، CRM و ارسال و دریافت پیام کوتاه بر مبنای تکنولوژی روز، و بر اساس نیاز بازار ، در دستور کار خود قرار داد.
این سامانه هم اکنون با بروز رسانی به نسخه جدید، و همچنین آپدیت همیشگی بر اساس نیاز روز؛ امکانات منحصر به فردی را در اختیار کاربران خود قرار داده است. از طرفی پیامک ونسی، تنها سامانه در کشور است که بزرگترین بانک اطلاعاتی شماره های ایرانسل و همراه اول را به تفکیک شهر، منطقه، کد پستی، شغل، تحصیلات، و… در اختیار دارد. همچنین در نسخه شماره دوم سامانه ، ارسال از روی نقشه گوگل به امکانات افزوده شده است، که می توان گفت گامی بزرگ در راستای تسهیل امور تبلیغاتی و اطلاع رسانی می باشد. گفتنی است بانک شماره های موجود در سامانه به هیچ عنوان فروخته نمی شوند و در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار نخواهد گرفت.

شبکه بزرگ کاربران پیامک ونسی ، این شرکت را یکی از ۵ شرکت برتر ارائه دهنده خدمات پیامک کرده است. نرم افزار هر دو پنل پیامک ما در سرور اختصاصی و لایت اسپید شرکت برای ارسال پیامک مدیریت می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید که ربات مخرب نیستید: * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.