سامانه پیامک اس ام اس پیام کوتاه اس ام دو ونسی

  • بیش از 18 هزار کاربر از سامانه پیامک ونسی استفاده می کنند ؟
  • ونسی نرم افزار مدیریت پیامک تحت وب ارائه میدهد ؟
  • شبکه ما، یکی از 3 شرکت برتر ارائه دهنده خدمات پیامک است ؟
  • نرم افزار پیامک ما در سرور اختصاصی شرکت مدیریت می شود؟
  • ونسی ، از وب سرور لایت اسپید برای ارسال پیامک استفاده میکند ؟

بروز رسانی نرم افزار سامانه پیامک تحت وب ونسی

بروزرسانی نسخه جدید نرم افزار پیشرفته ارسال پیام کوتاه ونسی انجام شده است، و بزودی پس از تست کامل، برای استفاده در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

ضمن سپاس و قدردانی از همراهی و همکاری نمایندگان و کاربران محترم و بزرگوار به اطلاع می رساند؛ که نرم افزار ارسال پیام کوتاه تحت وب ونسی با امکانات و تکنولوژی روز طراحی شده است. بسیاری از امکانات ارائه شده در آن برای اولین بار در کشور می باشند. همچنین بهمراه نسخه تحت وب نرم افزار پیامک ونسی، نسخه اندروید ویژه کاربر و نماینده نیز ارائه خواهد شد.

نرم افزار پیشرفته ارسال و دریافت پیامک تحت وب ونسی؛ تنها سامانه پیامک ریسپانسیو (responsive) در کشور است که با رایانه، تبلت و گوشی موبایل سازگار می باشد. بدین معنی که شما میتوانید با استفاده از هر دستگاهی ارسال پیامک داشته باشید.

ریسپانسیو به معنای پاسخ گو یا واکنشی می باشد. به این معنی که طراحی نرم افزار تحت وب پیام کوتاه ونسی، به گونه‌ ای می باشد که همه صفحات و ابزارهای سامانه، با هر دستگاهی به درستی نمایش داده می شود. به عنوان مثال زمانی که شما از طریق گوشی یا تبلت سامانه را باز می کنید، ساختار ظاهری سایت به گونه ای تغییر پیدا می کند که قابلیت پیمایش سایت در این ابزارها و امکانات سامانه به راحتی فراهم گردد. از طرفی برای نمایشگرهای با رزولوشن بالا نیز سایت به گونه‌ ای مناسب نمایش داده خواهد شد.

تصاویر دمو (پیش نمایش سامانه پیشرفته پیام کوتاه ونسی) :

یک پاسخ به “بروز رسانی نرم افزار سامانه پیامک تحت وب ونسی”

  1. […] تبریک ایام ا.. دهه فجر، به اطلاع می رساند؛ اولین سامانه پیامک ریسپانسیو کشور به صورت کامل رو نمایی شد و کاربران قبلی می توانند وارد […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید که ربات مخرب نیستید: * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.